0
0
0

Масажний м'яч подвійний U-Power Shark Trigger Point 6.5 см (Light green)

Код: U5050
Відгуки:
(0)
    U-Power
  • В наявності
289 грн
Ціна в бонусних бали: 289
+2 грн бонусів
Доставка
м.Київ, вул.Жамбіла Жабаєва, 7Д (Працює як точка видачі)
з 9:00 до 18:00
До відділення (передоплата)
41 грн
До відділення (передоплата)
41 грн
До відділення (наложенный)
До відділення (наложенный)
В поштомат (передоплата)
41 грн
В поштомат (передоплата)
41 грн
Кур'єр (передоплата)
63 грн
Кур'єр (передоплата)
63 грн
Кур'єр (наложенный)
Кур'єр (наложенный)
Експрес до відділення
28 грн
Експрес до відділення
28 грн
Експрес кур'єр
48 грн
Експрес кур'єр
48 грн
Стандарт до відділення
24 грн
Стандарт до відділення
24 грн
Стандарт кур'єр
42 грн
Стандарт кур'єр
42 грн
Отримання протягом дня
60 грн
Отримання протягом дня
60 грн
Експрес-доставка сьогодні
149 грн
Експрес-доставка сьогодні
149 грн

Ефективний пристрій для розслаблення, регенерації та зміцнення м'язів уздовж хребта та шиї. Призначений як для розігріву м'язів перед тренуванням, так і для відновлення після неї. Позбавляє м'язових вузлів, знімає напругу в м'язах. Рекомендується для спортсменів, людей, які ведуть малорухливий спосіб життя, а також реабілітації. Завдяки високій якості та жорсткому силікону подвійний м'яч стійкий до тиску та забезпечує необхідний тиск на м'язи.

Можна використовувати у положенні лежачи, сидячи чи з опорою на стіну. Це дозволяє виконувати різні вправи для підтримки та покращення м'язової еластичності та працездатності. Регулярне виконання масажу допомагає зберегти гнучкість м'язів, стимулює кровообіг та зменшує больовий синдром.

Зменшує загальний м'язовий біль та скутість. Дозволяє самостійно усунути больовий синдром як у спортзалі, так і в домашніх умовах
Запобігає м'язовій дисфункції та посилює кровообіг. Ефективно опрацьовує тригерні точки
Покращує загальний стан м'яких тканин тіла, покращує діапазон рухів м'язів, прискорює відновлення, а також знижує ризик отримання травм
Ефект від МФР

Застосування МФР на проблемних сферах допомагає тілу повернутися до свого природного стану. Регулярне використання МФР дозволяє позбавитися від зчеплення рубцевої тканини з м'язовими волокнами, що покращує якість рухів та зменшує больовий синдром. Також поліпшується діяльність серцево-судинної системи: завдяки підвищенню еластичності стінок кровоносних судин у місцях впливу відновлюється недостатня циркуляція крові, а це сприятливо позначається на функціонуванні всіх тканин у цих областях за рахунок нормалізації кровотоку. Можна використовувати «прокочування» м'язів за допомогою кулі епізодично, тобто час від часу, залежно від появи больових відчуттів. При необхідності вплив може бути регулярним: допустимо щоденне застосування міофасціального релізу однієї і тієї ж м'язової групи по одному або більше разів.

ВАЖЛИВО: Перед виконанням самостійного міофасціального релізу настійно рекомендується пройти відповідний курс навчання, звернутися до спеціаліста та до лікаря для уточнення можливих протипоказань.

Основні засади використання МФР

М'яч масажний подвійний призначений для розслаблення та зміцнення м'язів, покращує кровообіг та стимулює відновлювальні процеси. Головним ефектом застосування міофасціального релізу (МФР) має бути зниження болісності цільової ділянки (тригерної точки), що відбувається внаслідок розслаблення наднапруженого м'яза. Це розслаблення може бути наслідком аутогенного рефлекторного гальмування в даному м'язі. Для його прояву потрібно приблизно 30 секунд збудження таких пропріорецепторів, як нервово-сухожильні веретени, які розташовані у сухожиллі м'яза.

Для того, щоб МФР був ефективним, окремий м'яз слід прокатувати не менше 30 секунд, а якщо м'яз досить сильно напружений, прокатувати його слід 1-2 хвилини. При цьому можна зупинити прокатку на больовій точці і утримувати близько 30-45 секунд.

ВАЖЛИВО: Якщо під час МФР виникає різкий біль, що іррадіює, який відрізняється від больового відчуття тригерних точок, тиск на цю ділянку треба припинити: ймовірно, в зоні тиску опинився нерв або судина.

Висока якість та ефективність

Силіконовий масажний подвійний м'яч – це компактний, легкий та зручний тренажер для самостійного масажу та міофасціального розслаблення м'язів (МФР). Матеріалом виробу виступає якісний щільний силікон, який чудово чиститься, не має запаху та витримує без деформації навіть сильний та довготривалий механічний вплив. У той же час, завдяки податливій пружності матеріалу, масажер не залишає синців та садна на шкірі. Форма м'ячика зручна для паралельного опрацювання глибоких м'язів уздовж хребта, за його допомогою можна ефективно виконувати масаж усіх частин тіла: спини, шиї, попереку, сідниць, ніг тощо. Крім того, виріб має невеликі габарити та вагу, тому його зручно брати із собою та тренуватися у будь-який час та в будь-якому місці.

БІЛЬШЕ
МЕНЬШЕ
Характеристики
Технічні характеристики
Тип Подвійні
Призначення Для стегон, для литок, для кісточки, для ніг, для попереку, для рук, для спини, для стоп, для тіла, для шиї та плечей, для сідниць
Матеріал Силікон
Додаткові характеристики Міцний, водостійкий, легко миється
Колір Салатовий
Діаметр Ø 6.5 см
Довжина 14 см
Вага 370 г
Гарантія 14 днів
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.