0
0
0

Масажний м'яч подвійний U-Power Shark Fit 6 см (Violet)

Код: U5044
Відгуки:
(0)
  U-Power
 • В наявності
99 грн
Ціна в бонусних бали: 99
+1 грн бонусів
Доставка
м.Київ, вул.Жамбіла Жабаєва, 7Д (Працює як точка видачі)
з 9:00 до 18:00
До відділення (передоплата)
41 грн
До відділення (передоплата)
41 грн
До відділення (наложенный)
До відділення (наложенный)
В поштомат (передоплата)
41 грн
В поштомат (передоплата)
41 грн
Кур'єр (передоплата)
63 грн
Кур'єр (передоплата)
63 грн
Кур'єр (наложенный)
Кур'єр (наложенный)
Експрес до відділення
28 грн
Експрес до відділення
28 грн
Експрес кур'єр
48 грн
Експрес кур'єр
48 грн
Стандарт до відділення
24 грн
Стандарт до відділення
24 грн
Стандарт кур'єр
42 грн
Стандарт кур'єр
42 грн
Отримання протягом дня
60 грн
Отримання протягом дня
60 грн
Експрес-доставка сьогодні
149 грн
Експрес-доставка сьогодні
149 грн

Ефективний пристрій для розслаблення, регенерації та зміцнення м'язів уздовж хребта та шиї. Призначений як для розігріву м'язів перед тренуванням, так і для відновлення після неї. Ідеально підходить для тригерної терапії — масажу точок навколо суглобів, стегон, передпліч, литкових м'язів, шийно-комірцевої зони та нижньої частини спини. Позбавляє м'язових вузлів, знімає напругу в м'язах. Рекомендується для спортсменів, людей, що ведуть малорухливий спосіб життя, а також для реабілітації. Завдяки високоякісному та жорсткому силікону подвійний м'яч стійкий до тиску та забезпечує необхідний тиск на м'язи.

Desc img
Основні засади використання

Бажаєте зняти напругу в м'язах після тренування, масажний м'яч подвійний розслабить напружені м'язи, покращить кровообіг, що змусить вас відчути приємне розслаблення. Головним ефектом застосування міофасціального релізу (МФР) має бути зниження болісності цільової ділянки (тригерної точки), що відбувається внаслідок розслаблення наднапруженого м'яза. Для розслаблення окремого м'яза слід «прокатувати» м'яч не менше 30 секунд, а якщо м'яз досить сильно напружений, «прокатувати» його слід 1-2 хвилини. При цьому можна зупинити прокатку на больовій точці і утримувати близько 30-45 секунд. Якщо під час МФР виникає різкий біль, який відрізняється від болючого відчуття тригерних точок, тиск на цю ділянку треба припинити: ймовірно, в зоні тиску опинився нерв або судина. Ця модель завдяки своїм розмірам (60 мм) особливо рекомендується для масажу шийного відділу хребта та м'язів ніг. При використанні м'яча ви можете регулювати ступінь натискання, щоб масаж давав приємний тиск, але водночас не завдавав надмірного болю.

 • Підходить для всіх груп м'язів
 • Зменшує м'язовий біль
 • Стимулює кровообіг
 • Допомагає зберігати гнучкість м'язів та розслабитися

Desc img
Найвища якість

Візуально масажер є монолітною фігурою з двох куль з текстурованою поверхнею. Дві поверхні відносно малої площі дозволяють йому глибоко впливати на тканини одразу у двох місцях. Для виготовлення використовується високоякісна термопластична гума (TPR), яка характеризується високою стійкістю до багаторазових деформацій стиснення. Це дозволяє аксесуару зберігати цілісність навіть після тривалої експлуатації. У той же час, завдяки податливій пружності матеріалу, масажер не залишає синців та садна на шкірі. Крім того, він не вбирає воду і його легко утримувати у чистоті.

Вправи з подвійним масажним м'ячем

Вправи з подвійним масажним м'ячем — ефективний спосіб впливу на тіло, що викликає приплив крові й поліпшує лімфообіг в оброблюваній зоні. Процедура з подвійним м'ячем-масажером супроводжується тиском на тканини. Вона активізує надходження в м'язи, фасції, сухожилля поживних речовин, кисню.

Самомасаж з використанням подвійного м'яча - процедура локальна, вона впливає на невелику площу тіла і дозволяє опрацювати певну ділянку - область шиї, литкові м'язи, і спину так, щоб не зачіпати хребет. М'яч може використовуватися як самостійне пристосування під час вправ, а також в комплексі з ролом.

Самомасаж і вправи з подвійним м'ячем можна проводити в різний час.

- Перед тренуванням. Катання готує нервову систему і тканини до майбутнього фізичного навантаження.

- Після тренування. М'яч допомагає зняти фізичне і психологічне напруження, в результаті чого запускається процес відновлення, прискорюється виведення продуктів метаболізму. Займатися потрібно повільно і послідовно, глибоко дихаючи. Важливо під час заняття пити воду.

- В період реабілітації й фізичної терапії після травм. Використання масажного м'яча і ролу збільшує амплітуду й ефективність рухів, знижує інтенсивність больових відчуттів, робить тканини більш еластичними, активізує процес відновлення.

Як правильно використовувати м'ячі при міофасціальному релізі (МФР)

Вправи з подвійним масажним м'ячем нескладні й під силу будь-якій людині. Щоб вони дали необхідний результат - зняли напругу, поліпшили крово- і лімфообіг, необхідно дотримуватися певних правил:

 • під час катання рухатися повільно, без ривків;
 • вправи не робити в області кісткових структур, зон скупчення лімфовузлів;
 • в області попереку, ключиці, шиї, паху, ліктя і коліна, п'яткової кістки самомасаж проводити дуже акуратно, щоб не допустити зміщення кісткових структур, не зачепити лімфатичні вузли й розташовані поблизу внутрішні органи;
 • особливо чутливі ділянки тіла розгортати першими, супроводжувати катання глибоким вдихом;
 • вибирати комфортний рівень впливу, намагатися тиснути не дуже сильно;
 • опрацьовувати нижні кінцівки з акцентом на рух від периферії до центральних ділянок тіла, повертати масажний м'яч у вихідну позицію без тиску;
 • виконувати катання кожної зони з усіх боків;
 • вибирати вихідне положення так, щоб без зайвого напруження можна було утримувати правильну поставу.

Коли самомасаж з подвійним м'ячем протипоказаний

Вправи з використанням подвійного масажного м'яча заборонені при:

 • варикозному розширенні вен на ногах і в інших зонах, що потрібно пропрацювати;
 • остеопорозі (підвищеної крихкості кісток);
 • проблемах зі згортанням крові (при гемофілії МФР може спровокувати крововиливи);
 • онкологічних процесах будь-якої локалізації (посилення крово- і лімфообігу може спровокувати швидке зростання пухлини й поширення метастазів);
 • захворюваннях шкіри, порушення цілісності шкірних покривів;
 • стані сильного стресу (чутливість нервових закінчень підвищується, самомасаж супроводжується вираженими хворобливими відчуттями).
Desc img
Самомасаж біцепса стегна

Вихідне положення:

Сидячи на підлозі, масажний м'ячик необхідно зафіксувати під стегном. Ногу витягнути прямо, другу - зігнути в коліні. Рівновагу підтримувати виставленими за спину руками. Максимально випрямити тулуб.

Вправа:

Масажний м'ячик притисніть до підлоги власною вагою, просувайтеся вперед/назад в повільному темпі, допомагайте собі другою ногою. Опрацюйте біцепс з усіх боків, повторіть вправу з іншою ногою.

Desc img
Самомасаж грушоподібного м'язу в області сідниці

Вихідна позиція:

Сидячи на підлозі. Подвійний масажний м'яч зафіксований під стегном. Корпус повернутий в бік стегна.

Вправа:

Масажний м'яч притисніть до підлоги власною вагою і повільно перекочуйтеся вперед, назад. Опрацюйте всі больові точки в області грушоподібного м'язу, помістіть м'ячик під інше стегно, повторіть катання.

Desc img
Самомасаж литок і ахіллового сухожилля

Вихідна позиція:

Сидячи на підлозі. Масажний м'яч зафіксований під ікрою. Нога випрямлена і витягнута вперед, стопа спрямована носком вгору.Упор на зігнуту в коліні другу ногу і виставлені за спину руки.

Вправа:

Подвійний масажний м'яч притисніть до підлоги, перекочуйтеся вперед / назад у напрямку від коліна до стопи. Другою ногою допомагайте собі. Слідкуйте, щоб спина залишалася рівною. Опрацюйте м'язи з усіх боків, повторіть вправу з другою ногою.

Desc img
Самомасаж спини

Вихідна позиція:

Масажний м'яч зафіксований під верхньою частиною спини. Руки відведені за голову і зімкнуті в замок. Лягти на підлогу, на спину, ноги зігнути в колінах.

Вправа:

Притисніть тілом м'ячик, робіть повільні прокатки вгору/вниз.

Desc img
Самомасаж передпліччя

Вихідна позиція:

Стати рівно, повернутися до спини боком. Затиснути масажний м'яч між стіною і плечем.

Вправа:

Притисніть м'яч до стіни, повільно робіть прокати вгору/вниз. опрацювати передпліччя з усіх боків, перекладіть м'яч під друге плече, повторіть вправу.

Desc img
Самомасаж шиї

Вихідна позиція:

Лягти на підлогу, зафіксувати м'яч між підлогою і шиєю.

Вправа:

Власною вагою притисніть м'ячик шиєю до підлоги, в повільному темпі повертайте голову в праву і ліву сторону. Опрацюйте всі болючі точки.

Під час самомасажу орієнтуйтеся на сигнали тіла. Якщо біль не відчувається, значить, вам не вдалося знайти тригерну точку або МФР проводиться неправильно. У такій ситуації потрібно збільшити або зменшити кут підйому, направити вперед стопу або посувати пензлем (в залежності від того, яка зона опрацьовується).

Самомасаж не повинен перетворюватися на тортури - при сильних болях необхідно знизити інтенсивність вправ, поміняти зону опрацювання або скористатися більш м'яким м'ячем.

БІЛЬШЕ
МЕНЬШЕ
Характеристики
Технічні характеристики
Тип Подвійні
Матеріал Термопластичний еластомер (TPE)
Додаткові характеристики Міцний, водостійкий, легко миється
Колір Фіолетовий
Діаметр Ø 6 см
Довжина 12 см
Вага 270 г
Гарантія 14 днів
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.