0
0
0

Приклади вправ з блоком для йоги

Коли справа доходить до обладнання для фітнесу, в горезвісному наборі інструментів для фітнесу є багато інструментів, але добре буде використовувати один несподіваний прийом - блок для йоги. Це добре для того, щоб зрозуміти всі основні вправи, тому що блок для йоги має кілька різних планів, в яких ви можете прогресувати або регресувати, а також його добре використовувати в якості інструменту для роботи на прес. Отже, спочатку покажемо вам пару способів, як використовувати його, щоб затвердити головні вправи. Першими з них будуть присідання фігуристів.

Завжди починайте з самого високого блоку для йоги, а потім, якщо ви виявите, що можете легко використовувати його на висоті, ви завжди можете прогресувати і зменшити його. Отже, присідання для фігуриста - це одностороння вправа, тому ви будете стояти на одній нозі. Блок буде прямо позаду вас. Ви збираєтеся опуститися до відчуття присідання для цього блоку. Як тільки ваша гомілка торкнеться його, ви можете просто застосувати трохи зусиль і знову встати.

Можна триматися перед собою за стіну, стіл або стілець, але ви також можете поліпшити вправу, прибравши руки. Коли вправа стане легше, ви просто перенесете його на цей план, а потім вниз.

Інший спосіб, яким ви можете поліпшити стан своїх м'язів, щоб зробити вправу більш захоплюючою або трохи складнішою, - це віджимання зі зміщенням. Отже, опустіть блок для йоги на землю. Одна рука буде в цьому віджиманні, інша рука буде на землі, і тут ви просто перейдете до свого базового віджимання. Так само можна працювати з трохи іншою інтенсивністю. Ліва рука, яка не перебуває на блоці, працює трохи важче, ніж права, тому ви повинні переконатися і перемкнути її, виконуючи таку ж кількість повторень і з лівого боку. Тепер, щоб трохи ускладнити вправу, ви можете підняти блок тут або ви можете перекласти його в протилежну сторону. Віджатися, а потім натиснути рукою на блок для йоги.

Ще один спосіб, як можна використовувати блоки йоги в своїх тренуваннях, - це робота на прес. Практично в будь-якому типі вправ на прес, в якому ви б використовували вагу, ви можете використовувати блок йоги. Тому, його можна використовувати в скручуваннях замість набивного м'яча.

У сидячому положенні, поставивши п'яти на землю, відкиньтеся назад з витягнутими руками, повертаючись з боку в бік. Обов'язково напружуйте прес, щоб починати і зупиняти рух, а також обертати тулуб. Тепер один із способів ускладнити цю вправу - просто відірвати п'яти від землі.

Ще одна вправа для пресу, яку ви можете використовувати з блоком для йоги, - це помістити блок для йоги між пальцями ніг і утримувати його. Тепер потрібно трохи розслабитися і робити невеликі V-подібні скручування. Це корисно, тому що ви дійсно опрацьовуєте всі основні м'язи, внутрішню частину ніг, а також те, що внутрішнє обертання пальців ніг дозволить вашому пресу виконувати роботу більше, ніж суглобам стегна.

Це тільки кілька способів, якими можна користуватися, щоб використовувати блок для йоги як фітнес-інструменту в ваших тренуваннях, щоб затвердити базові вправи на ноги і руки, і використовувати його в якості інструменту для роботи на прес.

Коментарі