0
0
0

Які резинки краще вибрати - латексні або тканинні?

Поговоримо про резинки для спорту - про необхідну річ в спортивній сумці. Їх широко люблять за універсальність, зручність і неймовірні переваги для силових тренувань.

Для тих, хто не знає, резинки для вправ - це резинки (тканина або латекс / резина), які бувають різного рівня опору, тому ви можете виконувати різні вправи, які можуть впливати на всі групи м'язів. Вони зазвичай використовуються для тренувань з обтяженнями, щоб допомогти збільшити силу, і навіть для фізіотерапії, щоб допомогти відновитися після травм.

При пошуку ідеальної стрічки опору ви повинні звернути увагу на дві речі:

Комфорт - найкращий матеріал.

Відповідність вашому рівню сили - так що ви могли зручно тренуватися.

Ви вже знаєте свій рівень фізичної підготовки, тому ми тут, щоб допомогти вам підібрати для вас найбільш зручні резинки. Існує два основних типи еластичних стрічок: тканинні і латексні. Вони обидві мають однакові переваги, але мають кілька відмінностей, коли справа доходить до виконання вправ, і ці відмінності вплинуть на ваше рішення про покупку. Щоб допомогти вам вирішити, ми виклали для вас всю інформацію!

Латексні резинки

Латекс або резинки - представляють собою еластичну стрічку з латексу або резини. Латексні стрічки зазвичай поставляються в упаковці по 3 або більше штук і мають різні рівні опору, від надлегких до надважких. Вони також бувають різної довжини: короткі стрічки використовуються для вправ на нижню частину тіла, а довгі - для вправ на верхню частину тіла.

Плюси:

 • Різні рівні опору - ідеально підходять для всіх рівнів підготовки.
 • Надзвичайно універсальні - можна використовувати для тренувань нижньої і верхньої частини тіла.
 • Недорого - це дійсно залежить від бренду, але більшість латексних стрічок коштують від 200 грн
 • Їх легко чистити - можна легко сполоснути або протерти.

Мінуси:

 • Незручно - латекс має тенденцію прилипати до шкіри, тому використання таких стрічок може викликати дискомфорт, якщо ви носите шорти.
 • Вони скручуються - ці типи стрічок мають тенденцію скручуватися, що може дуже дратувати, коли ви намагаєтеся зосередитися на вправі.
 • Вони легко рвуться - латекс і гума не є міцним матеріалом, вони можуть рватися досить швидко, якщо ви часто використовуєте їх для віддачі або розтягуючих рухів.

Тканинні резинки

Резинки з еластичної тканини - це еластичні стрічки, зроблені з тканини замість латексу або гуми. Зазвичай вони продаються окремо і бувають трьох рівнів опору - легкого, середнього і важкого. Тканинні стрічки зазвичай використовуються тільки для активації сідниць і тренування нижньої частини тіла, але вони також бувають більшої довжини, що ідеально підходить для тренувань верхньої частини тіла.

Плюси:

 • Різні рівні опору - ідеально підходять для всіх рівнів підготовки.
 • Зручна тканина - тканинні стрічки зазвичай мають нековзне захоплення, тому стрічка залишається на місці під час виконання вправ.
 • Вони міцні - матеріал робить ці типи стрічок менш еластичними, тому вони додають великий опір при виконанні вправ для ніг. Вони ідеально підходять для завзятих важкоатлетів.
 • Недорого - вони трохи дорожчі ніж латексні резинки, але не сильно. Ціна однієї резинки зазвичай коливається від 200 гривень, або ви можете отримати комплект від 350 гривень.

Мінуси:

 • Не універсальний - міцність і відсутність розтягування роблять тканинні стрічки не ідеальними для тренувань верхньої частини тіла. Вони в основному використовуються тільки для нижньої частини тіла, але є довгі тканинні резинки, вони просто не сильно поширені.
 • Більш тривалий процес очищення - гумові стрічки необхідно прати в пральній машині і сушити на повітрі. Так що це трохи більш кропіткий процес, але вони дійсно ретельно очищаються після інтенсивного сеансу потовиділення.

Так які резинки все-таки кращі?

Чесно кажучи, це залежить від вас! Обидва типи резинок - відмінне обладнання для фітнесу, коли ви хочете щось змінити і зробити тренування трохи складнішим. Обидва додають постійний рівень опору, тому ваші м'язи працюють старанніше, а ви відчуваєте «горіння» м'язів!

У обох типів резинок є свої плюси і мінуси, тому рішення слід приймати в залежності від того, що вам зручно і для чого ви збираєтеся їх використовувати!

Ми сподіваємося, що ця інформація була корисною і допоможе вам знайти найбільш зручні і кращі резинки для вас!

Коментарі