0
0
0

Степ-платформа U-Power Fitness (Black-green)

Код: U33001
Відгуки:
(0)
    U-Power
  • Закінчується
919 грн
Доставка
м.Київ, вул.Жамбіла Жабаєва, 7Д (Працює як точка видачі)
з 9:00 до 18:00
До відділення (передоплата)
41 грн
До відділення (передоплата)
41 грн
До відділення (наложенный)
До відділення (наложенный)
В поштомат (передоплата)
41 грн
В поштомат (передоплата)
41 грн
Кур'єр (передоплата)
63 грн
Кур'єр (передоплата)
63 грн
Кур'єр (наложенный)
Кур'єр (наложенный)
Експрес до відділення
28 грн
Експрес до відділення
28 грн
Експрес кур'єр
48 грн
Експрес кур'єр
48 грн
Стандарт до відділення
24 грн
Стандарт до відділення
24 грн
Стандарт кур'єр
42 грн
Стандарт кур'єр
42 грн
Отримання протягом дня
60 грн
Отримання протягом дня
60 грн
Експрес-доставка сьогодні
149 грн
Експрес-доставка сьогодні
149 грн

Степ-платформа - найінтенсивніший вид аеробіки, ідеальний помічник, який підходить для занять фітнесом, танцями, степ-аеробікою, а також для виконання різноманітних вправ, таких як силові або кардіо-вправи. Степ-платформа 2-рівнева дозволяє оптимізувати навантаження на м'язи ніг та сідниць, зробити м'язи тіла підтягнутими та стрункими. За рахунок високоінтенсивного тренування на степі можна налагодити роботу серцево-судинної системи. За умови регулярності тренувань, Ви можете розвинути витривалість, координацію рухів та гнучкість, а також підтримувати тіло у чудовій формі, а м'язи – у тонусі. Тренування особливо підійдуть для тих, хто бажає скинути вагу: витрата калорій забезпечується за рахунок високої інтенсивності занять. Степ-платформа має різнобічне нарізування, яка забезпечує відсутність ковзання під час занять. Стандартна форма, що дозволяє виконувати безліч різноманітних вправ. Витримує навантаження до 100 кг. Степ-платформи U-Power Fitness є незамінним і одним з найпопулярніших аксесуарів у фітнесі.

Desc img
Різноманітність тренувань

Step — це невеликий пристрій, який допоможе урізноманітнити щоденні тренування. Вправи з використанням цього обладнання ефективно залучають м'язи нижніх частин тіла, формують ноги та сідниці та допомагають у боротьбі з целюлітом. Крім того, систематичні степ-тренування зміцнюють серце та покращують загальний стан організму. Заняття зі степ-платформою можна включити до будь-якої програми тренувань. Підходить для всіх рівнів підготовки.

Desc img
Міцність та довговічність

Платформа зроблена із щільного та якісного поліпропілену. Стійка до вм'ятини. Максимальне навантаження на платформу становить 100 кг, тому на степ-платформі можна займатися навантаженням, наприклад, з гантелями. Нековзне покриття покращує зчеплення та захищає ноги від ковзання. Таким чином, вправи на степу безпечні навіть під час інтенсивних тренувань.

Desc img
Регулювання за висотою

Степ-платформа має можливість двоступінчастого регулювання, що розширює сферу її застосування. Завдяки цьому ви можете підвищити рівень складності вправ та налаштувати обладнання відповідно до індивідуальних потреб. Змінити висоту сходинки дуже просто, це триває кілька секунд.

БІЛЬШЕ
МЕНЬШЕ
Характеристики
Технічні характеристики
Тип Степ-платформа
Вид Регульовані
Призначення Зміцнює м'язи ніг та сідниць, покращує роботу серця та дихальної системи, а також підвищує загальний тонус організму
Матеріал Поліпропілен
Вид спорту Фітнес, фітнес аеробіка, шейпінг, танці, гімнастика
Кількість рівнів висоти 2
Вага, кг 2.5
Треновані групи м'язів Ноги, прес, руки, спина, кисті, груди, сідниці
Колір Чорно-салатовий
Довжина 68 см
Особливості Антиковзне покриття
Ширина 28 см
Висота Регульована – 10,5 см, 15 см
Максимальне навантаження, кг 100
Гарантія 14 днів
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Цвет
Черно-салатовый
Черно-красный