0
0
0

Ролик для преса U-Powex

Код: U13008
Хіт продажів
Відгуки:
(2)
  U-Powex
 • Закінчується
509 грн
Ціна в бонусних бали: 509
+5 грн бонусів
Доставка
м.Київ, вул.Жамбіла Жабаєва, 7Д (Працює як точка видачі)
з 9:00 до 18:00
До відділення (передоплата)
41 грн
До відділення (передоплата)
41 грн
До відділення (наложенный)
До відділення (наложенный)
В поштомат (передоплата)
41 грн
В поштомат (передоплата)
41 грн
Кур'єр (передоплата)
63 грн
Кур'єр (передоплата)
63 грн
Кур'єр (наложенный)
Кур'єр (наложенный)
Експрес до відділення
28 грн
Експрес до відділення
28 грн
Експрес кур'єр
48 грн
Експрес кур'єр
48 грн
Стандарт до відділення
24 грн
Стандарт до відділення
24 грн
Стандарт кур'єр
42 грн
Стандарт кур'єр
42 грн
Отримання протягом дня
60 грн
Отримання протягом дня
60 грн
Експрес-доставка сьогодні
149 грн
Експрес-доставка сьогодні
149 грн

Гімнастичний ролик для преса U-Powex допоможе вам знайти фігуру вашої мрії. Він підключає в роботу практично все тіло (спина, руки, ноги, живіт і плечі), ефективно покращує фізичну форму і формує фігуру за короткий час. Крім того, цей тренажер допоможе поліпшити тонус всього організму і може бути корисним при виконанні різноманітних вправ. Комфорт забезпечується за допомогою нековзних ручок і подвійного колеса, що забезпечує максимальну стійкість. Покращіть свій фізичний стан і створіть фігуру своєї мрії!

Ролик для пресу U-Powex має міцну конструкцію, що гарантує безпеку при використанні. Рукоятки мають сталевий сердечник для більшої міцності і покриті м'яким і приємним для рук пінним матеріалом, який вбирає вологу. З цього навіть під час тривалих тренувань колесо U-Powex не вислизає з рук. А гумовий протектор запобігає ковзанню колеса, що забезпечує комфорт і безпеку під час тренувань.

Переваги ролика U-Powex

 • Підключає в роботу м'язи практично всього тіла
 • Має нековзні ручки
 • Має подвійне колесо для кращої стійкості
 • Покращує фізичну форму
 • Робить тіло більш рельєфним
 • Покращує тонус всього тіла
Desc img

Тренажерний гімнастичний ролик призначений для:

 • Коригування форми живота
 • Підтягування груп м'язів плеча
 • Зовнішньої поверхні стегна
 • Гомілка
 • Сідничні м'язи
 • Внутрішні і зовнішні м'язи пресу.

Але особливо гімнастичний ролик для пресу відмінно підходить для тренувань м'язів черевного пресу. Дає непогану силове навантаження і займає мало місця в квартирі. При таких навантаженнях задіяні багато м'язів-особливо добре опрацьовуються паралельно руки і стегна, так як необхідно тримати напругу і рівновагу, щоб не впасти носом в підлогу. Вправи з роликом гімнастичним виконувати зручно, так як він забезпечений не схильною до поломки віссю зі сталі, а також пристосованими для утримування в руці ручками. Ще одним важливим плюсом гімнастичного ролика є те, що він є, мабуть, одним з найдешевших тренажерів.

Desc img

Чому варто вибрати продукцію U-Powex?

Використовуючи товари U-Power, Ви можете бути впевнені, що вибрали продукцію високої якості. Перед тим як продукція запускається в масове виробництво, вона піддається ретельній перевірці на міцність протягом мінімум 6 місяців.

Якщо Ви вперше тримаєте ролик для преса в руках, то запам'ятайте, що це коліщатко вимагає певної фізичної підготовки, тому починати тренування краще з вправ на колінах, а потім переходити на ноги. Давайте розглянемо пару більш наочних прикладів найпопулярніших вправ, які Ви зможете з легкістю виконувати вдома в зручний для Вас час.

Desc img

Варіанти вправ з гімнастичним роликом:

Перед початком занять необхідно буде підготувати гімнастичний (або туристичний) килимок, а також рукавички, які допоможуть не допустити утворення мозолів на руках і допоможуть запобігти травми через зісковзування. Рівень навантаження при тренуваннях з гімнастичним роликом регулюється, по-перше, вихідним положенням, по-друге, кількістю підходів.

 1. Для початківців спортсменів оптимальним буде вихідне положення "стоячи на колінах": тримаючись за ручки колеса прямими руками, потрібно максимально далеко прокатати ролик вперед, поступово опускаючи тулуб паралельно підлозі, а потім, зафіксувавши позицію, повернутися у вихідне положення, прокочуючи снаряд руками у зворотний бік. Для початку рекомендується виконати не менше восьми повторів в одному підході. Всього підходів-3-5. Якщо вправа виявилося занадто складним або практично нездійсненним, кількість повторів на початковому етапі можна трохи скоротити.
 2. Другий рівень складності-прокатка ролика з положення стоячи. Розставивши ноги на ширину плечей, слід нахилитися, не згинаючи коліна, поставивши колесо ролика перед собою. Прокатувати снаряд вперед необхідно до тих пір, поки між ногами і верхньою частиною тулуба не утворюється тупий кут. Після того, як максимальна напруга м'язів буде зафіксовано, слід повільно повернутися у вихідне положення, прокочуючи ролик назад. Оптимальна кількість повторів в цьому, більш складному вправі, має становити не менше 6 разів з трьома-п'ятьма підходами і двохвилинними перервами між ними.
 3. Як варіант для тренування косих м'язів живота, можна застосовувати вправи з роликом, прокочуючи його в праву і ліву сторони поперемінно.
 4. Найскладніший рівень, який освоять лише треновані атлети з розвиненою мускулатурою, передбачає виконання вправи з положення лежачи. Ноги при цьому зімкнуті, шкарпетки повинні упиратися в підлогу. Ролик прокочується руками до положення стоячи і назад. Коліна і руки повинні залишатися прямими, а тулуб при вихідному положенні - не торкатися підлоги. Для одного підходу досить шести повторів.

Кожну вправу рекомендується виконувати повільно, неодмінно фіксуючи початкову і кінцеву точки положення тіла. Важливо стежити за диханням, вдихаючи і видихаючи повітря розмірено і ритмічно. Поступове підвищення навантаження має відбуватися за рахунок збільшення кількості повторів і підходів за одне тренування. Відпочинком між підходами можуть стати стрибки зі скакалкою або біг на місці протягом 2 хвилин.

БІЛЬШЕ
МЕНЬШЕ
Характеристики
Технічні характеристики
Вид Подвійні
Матеріал Метал, PP, NBR, Acero
Колір Чорний
Діаметр Ø 18.5 см
Довжина 24 см
Максимальне навантаження, кг 130
Комплектація Ролик для преса, килимок під коліна, інструкція, фірмова упаковка
Відгуків (2)
Алина
Алина
20.04.2021
Для тех кто хочет убрать живот , это то что надо ,спасибо Вам
Саша
Саша
04.03.2021
Хорошая вещь ,советую