0
0
0

Набір із 4-х гумових петель Zakerda

Код: U2024
Відгуки:
(98)
    Zakerda
  • В наявності
1 599 грн
Ціна в бонусних бали: 1599
+15 грн бонусів
Доставка
м.Київ, вул.Жамбіла Жабаєва, 7Д (Працює як точка видачі)
з 9:00 до 18:00
До відділення (передоплата)
Безкоштовно
До відділення (передоплата)
Безкоштовно
До відділення (наложенный)
Безкоштовно
До відділення (наложенный)
Безкоштовно
В поштомат (передоплата)
Безкоштовно
В поштомат (передоплата)
Безкоштовно
Кур'єр (передоплата)
Безкоштовно
Кур'єр (передоплата)
Безкоштовно
Кур'єр (наложенный)
Безкоштовно
Кур'єр (наложенный)
Безкоштовно
Експрес до відділення
Безкоштовно
Експрес до відділення
Безкоштовно
Експрес кур'єр
Безкоштовно
Експрес кур'єр
Безкоштовно
Стандарт до відділення
Безкоштовно
Стандарт до відділення
Безкоштовно
Стандарт кур'єр
Безкоштовно
Стандарт кур'єр
Безкоштовно
Отримання протягом дня
60 грн
Отримання протягом дня
60 грн
Експрес-доставка сьогодні
149 грн
Експрес-доставка сьогодні
149 грн

Набір з 4-х гумових петель Zakerda - простий інструмент, завдяки якому Ви можете ефективно збільшити силу м'язів і поліпшити гнучкість суглобів. Її головною перевагою є універсальність - вона ідеально підійде для різних видів тренувань, від силових тренувань, до реабілітаційних вправ. З таким набором Ви зможете не тільки розігрітися, а й виконати основну тренування на всі групи м'язів, а також збільшити силу і поліпшити гнучкість суглобів. Петлі виготовлені з 100% багатошарового латексу за унікальною технологією шляхом нашарування, завдяки цьому петлі надзвичайно міцні і довговічні, вони розтягуються в три рази від своєї первісної довжини. Представлений набір з 4 гумових петель з опором: 7-16 кг, 12-30 кг, 16-39 кг і 23-57 кг. Чим більше Ви розтягуєте, тим сильніше опір. Невеликий розмір дозволяє легко транспортувати і зберігати даний тренажер в будь-якому зручному для Вас місці.

Основні властивості

Image
Виготовлені з натурального малазійського латексу
Image
Ефективні повноцінні тренування
Image
Підвищена міцність і стійкість до постійних інтенсивних навантажень
Image
Без вертикального навантаження на хребет
Image
Робота з власною вагою тіла максимально мінімізує ризик отримання травми
Image
Швидко збільшить силу і масу м'язів
Desc img

Найкраща якість від найкращого виробника Zakerda

Наші тренувальні петлі для підтягувань являють собою гумові стрічки, які повністю виготовлені з натурального 100% латексу, та які відрізняються великою міцністю і гнучкістю, що забезпечує їх довгий термін служби і змушує їх генерувати рівномірний опір під час кожного тренування. Крім того, вони не вбирають воду і піт, їх досить ретельно протерти тканиною для забезпечення безпеки і гігієни.

Виготовлені на фабриці, яка спеціалізується на виробництві виробів з гуми і латексу. Використовуючи продукцію Zakerda, Ви можете бути впевнені, що вибрали високоякісний виріб. Матеріал має необхідні сертифікати, що підтверджують високу якість кінцевого продукту. Перед запуском в масове виробництво, тестові екземпляри проходять ретельну перевірку на міцність протягом мінімум 12 місяців.

Desc img

Широкі можливості

Незважаючи на непримітний зовнішній вигляд, гумові петлі є надзвичайно ефективним і недорогим тренажером. Вони тренують всі групи м'язів рук, ніг і тулуба. Кращих результатів Ви досягнете, коли будете виконувати різноманітні вправи у всьому діапазоні рухів. Тоді Ваші м'язи будуть весь час напружені. Відбувається швидке скорочення жирової тканини і збільшення м'язових волокон. Ви досягаєте кращих результатів, ніж в разі вправ з гантелями, тому що гума володіє динамічним опором - чим більше її розтягувати, тим більше сили треба використовувати. Ви тренуєте витривалість і працездатність м'язів.

Стрічки успішно використовуються в оздоровчих цілях. Застосовують їх, наприклад, для виправлення дефектів постави, збільшення м'язової маси, збільшення діапазону рухів, поліпшення фізичного стану і координації. За допомогою петель Ви можете займатися різними видами діяльності: пілатесом, фітнесом, загальним розвитком, плаванням і тренуваннями з футболу. Те, як використовувати гуму, визначається Вашими потребами та можливостями.

Desc img

Набір із 4-х гумових петель Zakerda

Набір тренувальних стрічок дає набагато більші можливості застосування, тому що кожна зі стрічок підходить для різних типів вправ. Для людей, які тільки починають тренуватися з гумовими петлями, це прекрасна можливість дізнатися, який вид їм більше підходить. Починати варто з вправ з низьким значенням опору, а згодом поступово переходити до вправ, які вимагають більшого залучення м'язів під час тренування. Також петлі є відмінним тренажером для професійних спортсменів, розвивають: гнучкість, спритність, витривалість, координацію, вибухову силу. Дуже часто гумові петлі рекомендують тим, хто бажає підвищити свій результат в підтягуванні. У цій вправі петлі є відмінним допоміжним елементом, який успішно допомагає подолати точку старту.

Desc img

Тренування, націлені на успіх

Вибір правильної гуми для вправ дуже важливий - якщо Ви виберете гуму із занадто великим опором спочатку, то через деякий час Ви можете швидко розчаруватися тренуючись з гумовими петлями Zakerda і перевантажити м'язи. Тому потрібно дотримуватися прогресування навантаження, яке засноване на послідовному збільшенні ваги, що стимулює м'язи працювати старанніше. Прогресування - це найпростіший спосіб уникнути застою і затримки росту м'язів, одночасно не перевантажуючи м'язи. Застосовуючи принцип прогресії, Ви можете систематично збільшувати обсяг м'язової тканини і спалювати непотрібні кілограми. Для цього ідеально підходять тренувальні стрічки з широким спектром опору. Завдяки цьому можна послідовно збільшувати навантаження на м'язи і гармонійно розвивати фігуру.

Desc img

Кращі тренувальні ефекти

Вправи з резинками значно збільшують результати Ваших тренувань. Вони допоможуть Вам ефективно зміцнити м'язи і сформувати всю фігуру. Опір, що створюється резинками, означає, що Ваші м'язи повинні виконувати більше роботи, ніж під час звичайних вправ, без додаткового опору. Тому Ви можете використовувати їх для виконання більшої кількості вправ, ніж у вільній вазі. Даний тренажер підходить, як для початківців, так і професійних спортсменів.

Ви можете використовувати петлі для наступних вправ:

  • Вправи на розтяжку і рухливість
  • Допомога при віджиманні на брусах (в залежності від маси тіла)
  • Допомога при заняттях на кільцях (в залежності від маси тіла)
  • Підтримка при підтягуванні на перекладині / турніку (в залежності від маси тіла)
  • Вправи для м'язів рук і плечей (біцепс / трицепс / дельтовидні м'язи)
  • Вправи для м'язів спини (найширші м'язи спини / трапеції)
  • Вправи для м'язів ніг (литкові м'язи / квадріцепс)

Desc img

Тримай себе у відмінній спортивній формі

Робота з гумовими петлями - це форма тренування, яку охоче використовують у фітнес-клубах і рекомендують особисті тренери. Невеликі розміри в поєднанні з універсальністю роблять його ідеальним пристроєм для домашнього використання.

Використовуючи петлі Zakerda в якості опори для рук або ніг, можна виконувати сотні вправ з власною вагою. І кожне можна ускладнити або спростити, щоб адаптувати його складність до рівня Вашої фізичної підготовки. Достатньо невеликого простору, щоб використовувати їх для виконання будь-якого обраного комплексу вправ. Закріпити петлі можна практично скрізь: на двері, на дереві, на стіні, на турніку. Немає необхідності дотримуватися строгої системи тренувань і бути прив'язаним до роботи фітнес-залу, тепер тренуватися можна в будь-який зручний для Вас час і в будь-якому місці. Їх також оцінять люди, які шукають пристрій, який допоможе їм розігрітися перед тренуванням.

Регулярне використання тренувальних петель покращує стан, збільшує гнучкість суглобів і допомагає спалювати непотрібний жир і отримувати кращі результати від вправ.

Desc img

Підійдуть абсолютно всім!

Багатофункціональність, ефективність і простота тренувань з гумовими петлями лежать в основі їхньої популярності. Без них не обходяться спортсмени самих різних напрямків. Прекрасна стать також не залишилися байдужими до цього виду інвентарю, і представниці таких напрямків, як гімнастика і pole dance стали активно використовувати гумові петлі для тренування розтяжки і занять стрейтчінгом.

Застосування петель вкрай продуктивно для розвитку потужності - програма максимального зусилля за гранично короткий час. Комбінуючи вправи з залізом і гумою або доповнюючи один одного, як навантаження, можна істотно додати в потужності, активізувавши швидкі м'язові волокна. Використання петель, інтенсивно підключає до роботи м'язи стабілізатори, роблячи будь-яку вправу більш результативною.

БІЛЬШЕ
МЕНЬШЕ
Характеристики
Технічні характеристики
Тип Стрічкові
Вид Джгут
Матеріал Багатошаровий латекс
Рівень навантаження 7-57 кг
Застосування Універсальні
Колір Різнокольоровий
Тип навантаження Розтягування
Довжина 2080 мм
Ширина 13 мм, 22 мм, 32 мм, 44 мм
Товщина 4.5 мм
Вага 940 г
Комплектація Гумові петлі - 4 шт, інструкція, фірмова упаковка, мішечок для зберігання
Відгуків (98)
Артур
Артур
05.08.2020
Быстрая доставка.Спасибо.
Руденко Сергей
Руденко Сергей
15.07.2020
В целом,лучший выбор для новичка и продвинутого спортсмена.
Павел Николаевич
Павел Николаевич
18.06.2020
Все идеально и очень быстро
Андрей
Андрей
10.06.2020
Посылка на отделение НП пришла быстро. Резинки добротные, упражнений можно придумать на сколько хватит фантазии. Когда раскрыл пакет НП обнаружил, что в подарок дали чехол-сумку В общем, спасибо за доп подарки, это приятно.
Владимир Концов
Владимир Концов
04.06.2020
Отличные резинки. Уже опробовали. Очень довольны.